O Nas

Połączyła nas pasja do zdjęć.

Obaj niemal nie rozstajemy się z aparatem. Przez lata każdy z nas próbował uchwycić w kadrze piękno otaczającego nas świata. Hubert zajmuje się fotografowaniem profesjonalnie od ponad 15 lat. Jest laureatem licznych konkursów. Z Pawłem poznali się przypadkiem, podczas… górskiej wyprawy. Krótkie spotkanie stało się początkiem pięknej przyjaźni oraz współpracy, która zaowocowała powstaniem Z&S Studio.

Dwóch fotografów = 2x więcej korzyści!

Zastanawiasz się, dlaczego warto podjąć współpracę z Z&S Studio?

Zastanawiasz się, dlaczego warto podjąć współpracę z Z&S Studio?

Obsługa dwóch fotografów

Wszystkie zlecenia obsługujemy w duecie. A to oznacza, że obiektywom naszych aparatów nie umknie żaden szczegół, a najważniejsze wydarzenie uchwycimy z dwóch, różnych perspektyw. Poza tym nie musisz się obawiać, że awaria sprzętu lub inne problemy techniczne sprawią, że kluczowe momenty eventu nie zostaną ujęte w kadrze. Co dwóch fotografów, to nie jeden!

Doświadczenie

Fotografią zajmujemy się od wielu lat i kochamy to, co robimy. To przekłada się na wysoką jakość oraz profesjonalizm naszej pracy. Polecimy Ci ciekawe miejsce na sesję, podpowiemy, jak przygotować się do zdjęć, a potem wykonamy i obrobimy fotografie tak, by wywarły pożądane wrażenie.

Profesjonalny sprzęt

Dysponujemy profesjonalnymi aparatami, szerokim zestawem obiektywów oraz innymi akcesoriami, które pozwolą nam „wycisnąć” ze zdjęć wszystko, co się da. Poradzimy sobie w każdych warunkach i wykonamy fotografie, które wzbudzą emocje.

Nietuzinkowe kadry

Nasze zdjęcia uchwytują to, co często niewidoczne „gołym okiem” – pokazując fotografowany obiekt z zupełnie nowej, ciekawej perspektywy. Tworzymy zarówno artystyczne kadry, jak i typowo reportażowe zdjęcia, które opowiadają ważne, pełne emocji historii.
Chcesz wiedzieć więcej? Obejrzyj nasze portfolio, aby przekonać się, czy estetyka zdjęć Z&S Studio odpowiada Twoim preferencjom. A jeśli podoba Ci się to, co widzisz i chcesz skorzystać z naszych usług, skontaktuj się z nami.

Zapraszamy do współpracy!